فیلتر نتایج

آموزش

ورود کاربر

جدیدترین آگهی ها

متفرقه

آموزش آب کردن چربی شکم در 90 روز


آموزش آب کردن چربی شکم در 90 روز
نــام :
سی دی دریا
وضعیت :
فعـــال
موقعیت :
مازندران 
ایمیل:
mail
قیمت :
20000 ريال
 
12229   بازدید
اگر شما از شکم چاق خود خسته شده ايد و چربي هاي اضافي شما را عذاب ميدهد فروشگاه ساحل ديدن فيلم آموزشي RevAbs 90 Day را به شما پيشنهاد ميکند در اين فيلم به شما به صورت کامل مي آموزد که چه گونه در 90 روز يک شکم صفت و عضلاني داشته و از شر چربي هاي خود رها يافته و به بدن ايده آل خود برسيد...
شما با ديدن اين نسخه از فيلم شکمي کاملا عضلاني و شش تکه داشته ، ماهيچه هاي شکم خود را تقويت کرده و به فرم مناسبي خواهد رسيد...
اين فيلم بسيار مناسب براي تناسب اندام تمامي قسمتهاي بدن درست شده است.
در اين مجموعه بيشتر سعي شده روي ماهيچه ها و رگ هاي قلبي کار شود..
پروتئين لپتين که شانزده کيلودالتون وزن دارد به وسيله بافت چربي در بدن انسان ساخته و در خون رها مي‌شود و از راههاي مختلف موجب کاهش اشتها و افزايش مصرف مي‌شود ، در واقع مانع زياد چاق شدن ما مي‌شود.
افرادي که وزن کم مي‌کنند، ميزان لپتين کاهش پيدا مي‌کند، چرا که بدن سعي مي‌کند با اين کاهش وزن مخالفت کند و از ذخاير انرژي خود(بافت‌هاي چربي) محافظت کند.
مکانيسم
لپتين موجب کاهش توليد نوروپپتيد y هيپوتالاموس که محرک قوي اشتها است مي‌شود (لذا اشتها را کم مي‌کند). همچنين موجب افزايش a-msh که يک عامل کاهنده اشتها در هيپوتالاموس است نيز مي‌شود (باز هم اشتها را کم مي‌کند). لپتين موجب افزايش ترشح TRh و GnRh مي‌شود لذا موجب افزايش مصرف انرژي مي‌گردد.
توليد لپتين و عملکرد آن
لپتين تنها در سلولهاي چربي و به ميزان کمتر در اپي‌تليوم روده و جفت ، توليد مي‌شود. گيرنده لپتين اساسا در نواحي از مغز شامل نورونهاي هسته‌هاي آرکوآت ، ونترمديال هيپوتالاموس بيان مي‌گردد که در تنظيم رفتار خوردن، نقش دارند. اين گيرنده همچنين در سلولهاي قسمت قشري غدد فوق کليوي و سلولهاي بتاي پانکراس هر چند به ميزان کم ، بيان مي‌گردد. لپتين حامل پيامي مبني بر کافي بودن ذخاير چربي و کاهش مصرف مواد سوختي و افزايش مصرف انرژي است.
اثر متقابل لپتين با گيرنده خود در هيپوتالاموس ، رهاسازي پيام اثر کننده بر روي اشتها را تغيير مي‌دهد. لپتين همچنين سيستم عصبي سمپاتيک را تحريک نموده و به اين ترتيب سبب افزايش فشار خون ، ضربان قلب و توليد حرارت (توليد حرارت به قيمت انرژي متابوليک) از طريق جدا نمودن انتقال الکترون از سنتز ATP در ميتوکندري بافت چربي مي‌گردد.

تماس با آگهی دهنده ( سی دی دریا )      با موضوع: آموزش آب کردن چربی شکم در 90 روز

تغییر کد امنیتی لطفا منتظر باشید

کلمات کلیدی :
آب کردن چربي شکم - فيلم آموزشي - فيلم - خريد فيلم آموزشي آب کردن چربي شکم - خريد پستي فيلم آموزشي -

آگهی های ویژه آموزش


تازه هاي آموزش   > رشته های ورزشی

پشتیبانی سایت

رشته های ورزشی

متفرقه

با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید
???? ??????